#1 2010-12-05 14:45:05

Ristepin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 2
Punktów :   

KP Ristepin

Imię: Ristepin
Nazwisko/Klan: Hyuuga
Kekkei Genkai: Byakugan
Wiek: 14 lat

Historia: Urodziłem się w Konosze. Żyło mi się dobrze aż to się stało....; Miałem 2 lata kiedy Kyuubi zaatakował wioskę. Ja w tym czasie siedziałem w domu z moją matką czekają na powrót ojca z misji. Gdy tak siedziałam w domu mój tato był już przy bramie gdy nagle jeden z ogonów Kyuubiego go zmiażdżył a ja nic o tym nie wiedziałem. Po 4 dniach gdy już Miniato zamkną Kyuubiego w ciele Naruto poszedłem na pogrzeb ojca. Perz ten czas żyłem tylko z matką chcąc być jak najlepszy, dorównywać tacie. Po 3 latach mama znalazła sobie innego faceta gdy okazało się że to jest prywatny zabójca. On zabił moją matkę a ja wtedy zostałem sam. Pewnego dnia wybrałem się na poszukiwania tego człowieka który nasłał prywatnego zabójce na moją matkę. Zadawałem sobie ciągle pytania Dlaczego on to zrobił ? Była mu do czegoś potrzebna ? Aż wreszcie napotkałem pewnego człowieka z głęboką raną mówiącego - Pomóż mi on jest w moim domu chce zabić moją żonę i dzieci. Nie miałem co robić więc poszedłem do tego domu i zobaczyłem pewnego shinobi który miał przekreślony ochraniacz To pewnie prywatny zabójca ! - pomyślałem po czym nagle ujrzałem z bliska jego twarz To ty ! - powiedziałem po czym wyjąłem katanę i ruszyłem na niego gdy nagle wyszło z tyłu jedno dziecko i przebiło go na wylot kataną. Kim jesteś ? - spytałem Ja mieszkam w tym domu a ty ? - spytał mnie chłopak Ja znalazłem twojego tatę proszącego o pomoc na ulicy...... i od tej pory zamieszkałem w tej rodzinie - głównej gałęzi klanu Hyuuga.
Wygląd: Klik

Wioska: Konoha - Gakure no sato

Pieniądze: 500 yen
Ekwipunek: ---

Ranga: ---
Organizacja/Wioska: Konocha
Chakra: ---
Jutsu: ---
Zdolności: ---
Demon: ---
Natura chakry: Katon
Umiejętności: ---

Pkt Statusu:

Siła -
Szybkość -
Zręczność -
Wytrzymałość -
Chakra -

Talent:

Ostatnio edytowany przez Ristepin (2010-12-05 15:01:10)

Offline

 

#2 2010-12-06 18:02:57

Vortex

http://img122.imageshack.us/img122/949/sagenh5.png

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 131
Punktów :   
Ranga: Kage Kiri
Chakra: 30 000
Wiek: 31
Natury chakry: Raiton Suiton

Re: KP Ristepin

Za KP dostaniesz genina. Dopisz sobie staty tak jak trzeba, a tera jutsu :

5jutsu rangi E
2jutsu rangi D


Robie avki i sygna. Jeśli chcecie pisać na gg 7517713
http://www.otofotki.pl/img16/obrazki/gb4572_kp%20vortexa.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbiuro rachunkowe wczasy z dziećmi nad morzem koparka Piła