#1 2010-11-30 22:08:04

Nitj'sefni

Ame

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 26
Punktów :   
Ranga: Gennin
Chakra: 8000
Wiek: 16
Natury chakry: Raiton

Forum

Moją jakże genialną propozycją jest zamknięcie Forum .. Który normalny gracz zechce grać na takim forum ? Kto normalny będzie grać na forum gdzie Admin ma wszystko ? Wszystkie techniki, demony, umiejętności, najlepsze KG (Nawet dwa naraz) .. Kto będzie chciał grać na forum gdzie Admin pisze 1, 2 słowa na post ? Gdzie umiejętności i inne rzeczy zdobywa się po znajomości ? Gdzie prawie że nic nie trzyma się kupy ? Zamknijcie to w cholerę i jak nie umiecie to nie bierzcie się za robienie forum .. To moje zdanie ..
                                     


Z poważaniem Nitj'sefni


Imię: Vuko, lecz zwą go Nitj'sefni - Nocny Wędrowiec
Nazwisko: Drakkainen - lecz nie używa już tego nazwiska
Kekkei Genkai: Origami
Wiek: 16
Historia: Cóż, historia nie jest zbyt ciekawa. W czasie gdy ów chłopak miał 12 lat zamordowali mu rodzinę - i tak jej nie lubił. Matkę dobił własnoręcznie, gdy był jeszcze dla niej ratunek. Chłopak się bardziej cieszył niż martwił. Po takowych wydarzeniach wyruszył w świat. Podróżował zwiedzał różne wioski. Żyło mu się dobrze. Podróżował pustkowiami, lasami, tam gdzie nikt nie chodził. Podróżował zazwyczaj nocą. By życ kradł, nawet kilka razy zamordował za pieniądze na jedzenie. Nie specjalnie się tym przejmował. Był samotnikiem którego nikt inny nie obchodził. Żył tak sobie równe dwa latka, gdy w lesie - gdzieś tak miej więcej o zmierzchu - zobaczył walkę dwóch Shinobi. Walka była krótka i mało efektywna - wręcz żenująca. Shinobi z opaską Ame Gakure, szybko pokonał wroga używając nieznaną mu technikę błyskawicy. Walkę zakończył sztychem katany w brzuch. Jednak ta jakże krótka i jakże żenująca walka, zainteresowała Wędrującego Nocą. Postanowił on podążyć niezauważenie za Silniejszym Shinobi. Podążał zanim do wioski. Zazwyczaj wszelkie wioski omijał z daleka, lecz teraz chciał się nauczyć walczyć. Sama podróż nie dawała mu już takiej satysfakcji jak kiedyś. W wiosce jak to w wiosce było dużo ludzi. Trochę go to denerwowało. Zawsze był sam. Ale cóż począć, zapisał się do Akademii i miał zamiar ją zdać.
Wygląd: Wysoki chłopak o długich czarnych włosach. Jego czerwone ślepia niosą w sobie grozę i spokój.
Wioska: Ame Gakure

Pieniądze:
Ekwipunek: Katana

Ranga:
Organizacja/Wioska: Jak wyżej
Chakra: 8.000

Jutsu:
Bushin no jutsu (200x1)
Kawarami no Jutsu (400)
Kage Shuriken no Jutsu (800x20?)
Hengen no Jutsu (150)


Raiton:
Denki Kai (550)

Zdolności:
Demon:
Natura chakry: Raiton
Umiejętności:

Pkt Statusu:
Siła - 6
Szybkość - 15
Zręczność - 8
Wytrzymałość - 5
Chakra - 16

Talent: Ninjutsu

Offline

 

#2 2010-12-01 14:33:47

Althair

http://img122.imageshack.us/img122/949/sagenh5.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 149
Punktów :   
Ranga: Sage
Chakra: 250 000
Wiek: 16lat
Natury chakry: Wszystkie

Re: Forum

Powiem krótko...
Nie podoba ci się tutaj? Idź stąd bo nikt ciebie tutaj nie będzie trzymał....


\/ Moja Karta Postaci \/
http://img6.imageshack.us/img6/4131/sygnaturag.jpg
/\ Moja Karta Postaci /\

Offline

 

#3 2010-12-01 17:22:17

Deloran

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum

Oh, w końcu jakiś naprawde dobry pomysł. Powiedzmy sobie szczerze Alt prowadzileś tyle for kiedy w końcu nauczysz się że nie możesz być przekokszonym mistrzem który ma EMS'a Kyuubiego techniki z niewiadomo kąd? Co to za zabawa ?

Offline

 

#4 2010-12-01 17:45:56

Althair

http://img122.imageshack.us/img122/949/sagenh5.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 149
Punktów :   
Ranga: Sage
Chakra: 250 000
Wiek: 16lat
Natury chakry: Wszystkie

Re: Forum

Deloran jakoś Kyuubiego nie mam... A po drugie to chyba 3forum które prowadze... Pierwsze do było EN.... Drugie to EX a trzecie to DoN....


\/ Moja Karta Postaci \/
http://img6.imageshack.us/img6/4131/sygnaturag.jpg
/\ Moja Karta Postaci /\

Offline

 

#5 2010-12-01 19:59:51

Nitj'sefni

Ame

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 26
Punktów :   
Ranga: Gennin
Chakra: 8000
Wiek: 16
Natury chakry: Raiton

Re: Forum

Althairze .. Powiedzmy że sobie odjąłeś kyuubiego ems'a, rinna i te techniki z dupy wzięte .. Dobra ale nadal pozostają niedociągnięcia, oraz System Gry który LEŻY .. Bądźcie kreatywni i miejcie pomysł na forum, a nie robicie gówno jak 3/4 pbf'ów o Naruto ..


Imię: Vuko, lecz zwą go Nitj'sefni - Nocny Wędrowiec
Nazwisko: Drakkainen - lecz nie używa już tego nazwiska
Kekkei Genkai: Origami
Wiek: 16
Historia: Cóż, historia nie jest zbyt ciekawa. W czasie gdy ów chłopak miał 12 lat zamordowali mu rodzinę - i tak jej nie lubił. Matkę dobił własnoręcznie, gdy był jeszcze dla niej ratunek. Chłopak się bardziej cieszył niż martwił. Po takowych wydarzeniach wyruszył w świat. Podróżował zwiedzał różne wioski. Żyło mu się dobrze. Podróżował pustkowiami, lasami, tam gdzie nikt nie chodził. Podróżował zazwyczaj nocą. By życ kradł, nawet kilka razy zamordował za pieniądze na jedzenie. Nie specjalnie się tym przejmował. Był samotnikiem którego nikt inny nie obchodził. Żył tak sobie równe dwa latka, gdy w lesie - gdzieś tak miej więcej o zmierzchu - zobaczył walkę dwóch Shinobi. Walka była krótka i mało efektywna - wręcz żenująca. Shinobi z opaską Ame Gakure, szybko pokonał wroga używając nieznaną mu technikę błyskawicy. Walkę zakończył sztychem katany w brzuch. Jednak ta jakże krótka i jakże żenująca walka, zainteresowała Wędrującego Nocą. Postanowił on podążyć niezauważenie za Silniejszym Shinobi. Podążał zanim do wioski. Zazwyczaj wszelkie wioski omijał z daleka, lecz teraz chciał się nauczyć walczyć. Sama podróż nie dawała mu już takiej satysfakcji jak kiedyś. W wiosce jak to w wiosce było dużo ludzi. Trochę go to denerwowało. Zawsze był sam. Ale cóż począć, zapisał się do Akademii i miał zamiar ją zdać.
Wygląd: Wysoki chłopak o długich czarnych włosach. Jego czerwone ślepia niosą w sobie grozę i spokój.
Wioska: Ame Gakure

Pieniądze:
Ekwipunek: Katana

Ranga:
Organizacja/Wioska: Jak wyżej
Chakra: 8.000

Jutsu:
Bushin no jutsu (200x1)
Kawarami no Jutsu (400)
Kage Shuriken no Jutsu (800x20?)
Hengen no Jutsu (150)


Raiton:
Denki Kai (550)

Zdolności:
Demon:
Natura chakry: Raiton
Umiejętności:

Pkt Statusu:
Siła - 6
Szybkość - 15
Zręczność - 8
Wytrzymałość - 5
Chakra - 16

Talent: Ninjutsu

Offline

 

#6 2010-12-02 07:25:00

Althair

http://img122.imageshack.us/img122/949/sagenh5.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 149
Punktów :   
Ranga: Sage
Chakra: 250 000
Wiek: 16lat
Natury chakry: Wszystkie

Re: Forum

Deloran ale na EX i EN ci to jakoś nie przeszkadzało prawda?
Nitj'sefni wcześniej z kilkoma osobami przystąpiłem do roboty fajnego PBF o Naruto jednak te osoby miały słomiany zapał i po kilku dniach już nie chciało im się pracować... Co do mnie to mi już przechodzi ta chęć robienia PBF o Naruto....


\/ Moja Karta Postaci \/
http://img6.imageshack.us/img6/4131/sygnaturag.jpg
/\ Moja Karta Postaci /\

Offline

 

#7 2010-12-02 14:53:40

Deloran

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum

Dopsze Althairku to oczywiście nie masz wszystkich jutsu umiejętności max statów i wszystkiego pravvda ? Przeszkadzało mi to jasne ale co się bede kłocił i tak to nic nie da

Offline

 

#8 2010-12-02 16:55:29

Althair

http://img122.imageshack.us/img122/949/sagenh5.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 149
Punktów :   
Ranga: Sage
Chakra: 250 000
Wiek: 16lat
Natury chakry: Wszystkie

Re: Forum

Deloran ja mam staty zgodnie z rangami co dał Reibi....


\/ Moja Karta Postaci \/
http://img6.imageshack.us/img6/4131/sygnaturag.jpg
/\ Moja Karta Postaci /\

Offline

 

#9 2010-12-02 18:24:56

Kenji

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Forum

Hmm...Akurat tu popieram gostka...albo zróbcie coś z forum albo zamknijcie :P


Imię: Kenji
Nazwisko/Klan:Uchiha
Kekkei Genkai:Sharingan
Wiek: 17
Historia:
Kenji urodził się w pewnej wiosce niedaleko Kumo-Gakure.Nie miał rodziców,tzn nie znał Ich gdyż zmarli w tajemniczej misji gdy miał 2 lata.Szybko nauczył się mówić itp.W wieku 6 lat zaczął naukę u pewnego shinobi o imieniu Raji.Bardzo z Nim się związał,gdyż On wychowywał Kenjiego,nauczał go walki i karmi Go :D.Lecz nie zamieszkał z nim.Kradł i żebrał po ulicach gdyż nie miał jak zarobić na chleb.Od wieku 12 lat opuścił wioskę i zaczął wiele podróżować.Zwiedził m.i.n innymi Kraj Ognia i Wiatru.Odwiedzał niezliczenie wiele Wiosek i Miast.2 Lata później spotkał przypadkiem Raji'ego ,lecz ten niespodziewanie chciał Go zabić.Mężczyzna nie wiedział ,że chłopak urósł w siłę i zginął.Od tego czasu Kenji zaczął żyć w nienawiści.Nikogo nie kochał i nie miał przyjaciół.Chcąc uzyskać moc  wstąpił do akademii ninja w Kiri-Gakure.Tam uczył się przez 3 lata.Tak zaczęła się historia Shinobi Kiri-Gakure Kenji'ego!!

Wygląd: Szczupły i bardzo wysoki Młodzieniec.Ma niebieskie oczy w których można zobaczyć nienawiść.Przeważnie nie okazywał  emocji.Na twarzy ma wiele małych blizn a na lewej ręce znajduję się od ramienia do dłoni wielka "szpara".Chłopak ma bardzo ciemny blond włosy i są dość długie.Nosi szarą kamizelkę pod którą jest granatowa koszulka.Nosi czarne "sandał" i długie czarne spodnie.Na lewej nodze ma przypięty schowek na broń ,a z tyłu nosi lśniącą Katanę.Na prawej ręce,na ramieniu ma symbol oznaczający "przyjaciel".
Wioska: Kiri-Gakure
Pieniądze: (500Y na początek)
Ekwipunek: Katana(plz xD)

Ranga: Genin
Organizacja/Wioska: Kiri-Gakure
Chakra: 5000
Jutsu:

Zdolności:

Demon:
Natura chakry: Katon
Umiejętności:

Pkt Statusu:
Siła - 10
Szybkość - 10
Zręczność - 10
Wytrzymałość - 10
Chakra - 10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbiuro rachunkowe wczasy z dziećmi nad morzem koparka Piła